Uitslagen en klassementen

Etappe 3

                 Uitslag 3e Etappe (Rit in lijn over 134,7 km)

                   Westkapelle - Westkapelle op 20 Juni 2009

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1  41 Bosman, Andrea            Leontien.nl               *  3:23:50
  2  35 Harris, Nikki             Team Flexpoint            *   z.t.
  3   4 Beltman, Chantal          Team Columbia Highroad W  *   z.t.
  4  25 Koedooder, Vera           Lotto-Belisol Ladiesteam      z.t.
  5  11 de Vocht, Lisbet          DSB Bank NederlandBloeit     3:23:56     0:06
  6   5 Teutenberg, Ina-Yoko      Team Columbia Highroad W     3:24:03     0:13
  7 194 de Goede, Suzanne         Nurnberger Versichering       z.t.
  8  39 Gunnewijk, Loes           Team Flexpoint                z.t.
  9   2 Villumsen, Linda Melanie  Team Columbia Highroad W      z.t.
 10 195 Becker, Charlotte         Nurnberger Versichering      3:24:05     0:15
 11 197 Lutz, Eva                 Nurnberger Versichering       z.t.
 12  10 Gebhardt, Elke            DSB Bank NederlandBloeit     3:24:09     0:19
 13   9 van Vleuten, Annemiek     DSB Bank NederlandBloeit      z.t.
 14 196 Lindberg, Marie           Nurnberger Versichering       z.t.
 15  26 Armitstead, Elizabeth     Lotto-Belisol Ladiesteam     3:24:11     0:21
 16 177 Martin, Lucy              Nat. Team Great Britain       z.t.
 17 211 Druyts, Kelly             Nationaal Team BelgiŽ         z.t.
 18  42 van de Ree, Monique       Leontien.nl                   z.t.
 19  63 Witteveen, Claudia        Restore Cycling Ladies        z.t.
 20  17 Mustonen, Sara            National Team Zweden          z.t.
 21  48 Brand, Lucinda            Leontien.nl                   z.t.
 22  54 Arnouts, Anne             RedSun Cycling Team           z.t.
 23 182 Williamson, Chatherine    Nat. Team Great Britain       z.t.
 24  38 Melchers, Mirjam          Team Flexpoint                z.t.
 25  36 Slappendel, Iris          Team Flexpoint                z.t.
 26  12 Visser, Adrie             DSB Bank NederlandBloeit      z.t.
 27  46 v.d. Broek, Irene         Leontien.nl                   z.t.
 28 178 Colclough, Katie          Nat. Team Great Britain       z.t.
 29  15 Kanis, Janneke            DSB Bank NederlandBloeit     3:24:25     0:35
 30  76 Kessler, Nina             SwABoladies Cycling Team      z.t.
 31  51 Dijkman, Petra            RedSun Cycling Team           z.t.
 32  73 van Gogh, Natalie         SwABoladies Cycling Team      z.t.
 33  43 Wagtho, Lianne            Leontien.nl                   z.t.
 34  37 Markerink, Loes           Team Flexpoint                z.t.
 35  69 Hosking, Chloe            Movingladies-WeijersHako      z.t.
 36 214 Cant, Sanne               Nationaal Team BelgiŽ         z.t.
 37 146 Eversdijk, Anne           Ton van Bemmelen/Merida       z.t.
 38 213 Hannes, Kaat              Nationaal Team BelgiŽ         z.t.
 39  57 van Slochteren, Hilde     Restore Cycling Ladies        z.t.
 40  55 Pijnenborg, Mascha        RedSun Cycling Team           z.t.
 41  56 Brulee, Latoya            RedSun Cycling Team           z.t.
 42 218 van den Berg, Kimberly    Noordwesthoek Pedaalrdrs     3:24:42     0:52
 43  50 van Hage, Elise           RedSun Cycling Team           z.t.
 44  32 van Doorslaer, Annelies   Lotto-Belisol Ladiesteam      z.t.
 45  47 Huisman, Marit            Leontien.nl                   z.t.
 46  14 Francke, Agnieta          DSB Bank NederlandBloeit      z.t.
 47  29 Delfosse, Catherine       Lotto-Belisol Ladiesteam     3:24:50     1:00
 48 222 van Steenis, Samantha     Noordwesthoek Pedaalrdrs      z.t.
 49  53 Klep, Inge                RedSun Cycling Team           z.t.
 50 111 Doedee, Baukje            RaboLadyForce/Middelkamp      z.t.
 51 150 Welter, Hannah            Ton van Bemmelen/Merida       z.t.
 52 147 van Alebeek, Sissy        Ton van Bemmelen/Merida       z.t.
 53 164 Verdonck, Sofie           Dura Vermeer/WVSchijndel      z.t.
 54 151 Helmink, Judith           Ton van Bemmelen/Merida       z.t.
 55 139 Schwager, Mirjam          Nat. Team Zwitserland         z.t.
 56   3 Fahlin, Emilia            Team Columbia Highroad W      z.t.
 57 132 Hoffmann, Chantal         De Sprinters Malderen         z.t.
 58 210 Dufoer, Sjoukje           Nationaal Team BelgiŽ         z.t.
 59  34 Kanis, Jacobien           Team Flexpoint               3:24:54     1:04
 60  31 Lanssens, Lien            Lotto-Belisol Ladiesteam      z.t.
 61  44 van Veen, Suzanne         Leontien.nl                  3:25:00     1:10
 62 161 Simons, Suzan             Dura Vermeer/WVSchijndel     3:25:04     1:14
 63 149 van Essen, Sharon         Ton van Bemmelen/Merida      3:25:07     1:17
 64 193 Becker, Christina         Nurnberger Versichering      3:25:23     1:33
 65 148 Knetemann, Roxane         Ton van Bemmelen/Merida      3:26:25     2:35
 66 162 Bongaards, Amanda         Dura Vermeer/WVSchijndel     3:27:15     3:25
 67 173 Meyer, Claudia            Team Nutrixxion Lady         3:36:07    12:17
 68 142 Trachsel, Seneina         Nat. Team Zwitserland        3:36:19    12:29
 69 158 van den Hoek, Bianca      Merida Ladies wv Eemland     3:36:21    12:31
 70 180 Sadler-Andrews, Ella      Nat. Team Great Britain      3:37:43    13:53
 71 138 Sommer, Fabienne          Nat. Team Zwitserland         z.t.
 72 209 Beyen, Ine                Nationaal Team BelgiŽ         z.t.
 73  33 van der Breggen, Anna     Team Flexpoint                z.t.
 74 101 de Ridder, Barbara        Jan vArckel/Zuidwesthoek      z.t.
 75  92 Roe, Eileen               Team Tubanters                z.t.
 76  94 Paus, Berdienke           Team Tubanters                z.t.
 77 118 Braam, Joukje             CT Peoples Trust              z.t.
 78  89 Heijnen, Annika           Team Tubanters                z.t.
 79 172 Schweizer, Sabrina        Team Nutrixxion Lady          z.t.
 80 141 Uebelhart, Jessica        Nat. Team Zwitserland         z.t.
 81 123 Kuizenga, Sigrid          Hepro Kozijnen-NWVG           z.t.
 82  58 Heijmans, Eva             Restore Cycling Ladies        z.t.
 83 157 Slewe, Melissa            Merida Ladies wv Eemland      z.t.
 84 127 Douma, Jane               Hepro Kozijnen-NWVG           z.t.
 85 137 Schneitter, Nathalie      Nat. Team Zwitserland         z.t.
 86 207 Christiansen, Heidi       Team High end sport           z.t.
 87  85 Hartogs, Imke             TWC Het Snelle Wiel           z.t.
 88  84 Schepers, Linda           TWC Het Snelle Wiel           z.t.
 89 100 Korevaar, Wilma           Jan vArckel/Zuidwesthoek      z.t.
 90  61 van Dijk, Mirjam          Restore Cycling Ladies        z.t.
 91 223 van Kleef, Daphne         Noordwesthoek Pedaalrdrs      z.t.
 92  97 van Wijgerden, Petra      Jan vArckel/Zuidwesthoek      z.t.
 93 183 Hall, Corrine             Nat. Team Great Britain       z.t.
 94 119 Jelsma, Judith            CT Peoples Trust              z.t.
 95  99 den Otter, Marieke        Jan vArckel/Zuidwesthoek      z.t.
 96  90 Handley, Pippa            Team Tubanters                z.t.
 97 108 Olsson, Madelene          RaboLadyForce/Middelkamp      z.t.
 98 169 Haatz, Gina               Team Nutrixxion Lady          z.t.
 99 201 Petersen, Maria Grandt    Team High end sport           z.t.
100 179 Blyth, Anna               Nat. Team Great Britain       z.t.
101  60 Kerste, Marielle          Restore Cycling Ladies        z.t.
102 116 van Dijk, Kim             CT Peoples Trust              z.t.
103 110 Janssen, Christel         RaboLadyForce/Middelkamp      z.t.
104  91 Tenniglo, Moniek          Team Tubanters                z.t.
105  18 Gustafsson, Carolin       National Team Zweden          z.t.
106 140 Blatter, Helen            Nat. Team Zwitserland         z.t.
107  21 Larsson, Hanna            National Team Zweden          z.t.
108  13 Groenveld, Josephine      DSB Bank NederlandBloeit      z.t.
109  70 Wagenaar, Mirthe          Movingladies-WeijersHako      z.t.
110  71 Cramoysan, Sarah          Movingladies-WeijersHako      z.t.
111  52 Werner, Laure             RedSun Cycling Team           z.t.
112 120 Fictoor, Sanne            CT Peoples Trust              z.t.
113 212 Daams, Jessie             Nationaal Team BelgiŽ         z.t.
114 159 Turpijn, Laura            Merida Ladies wv Eemland      z.t.
115 133 Beyen, Lien               De Sprinters Malderen         z.t.
116 130 Monger-Godfrey, Alice     De Sprinters Malderen         z.t.
117 122 van der Zwaan, Esther     Hepro Kozijnen-NWVG           z.t.
118  75 Meesterburrie, Krista     SwABoladies Cycling Team      z.t.
119 202 Berg, Anette              Team High end sport           z.t.
120  74 Eshuis, Aafke             SwABoladies Cycling Team      z.t.
121 124 Fokkens, Trieneke         Hepro Kozijnen-NWVG           z.t.
122 154 Haanstra, Alike           Merida Ladies wv Eemland      z.t.
123  62 Kortekaas, Esther         Restore Cycling Ladies        z.t.
124  93 Lenferink, Elke           Team Tubanters                z.t.
125  77 Springer, Ruth            SwABoladies Cycling Team      z.t.
126  86 Tabak, Eefje              TWC Het Snelle Wiel          3:37:58    14:08
      1 van Dijk, Ellen           Team Columbia Highroad W   Strijd gestaakt
     19 Nilsson, Johanna          National Team Zweden       Strijd gestaakt
     20 Kihlbom, Jessica          National Team Zweden       Strijd gestaakt
     22 Snihs, Kajsa              National Team Zweden       Strijd gestaakt
     27 Mackie, Emma              Lotto-Belisol Ladiesteam   Strijd gestaakt
     28 Gilmore, Rochelle         Lotto-Belisol Ladiesteam   Strijd gestaakt
     30 Depoorter, Elise          Lotto-Belisol Ladiesteam   Strijd gestaakt
     68 Trott, Emma               Movingladies-WeijersHako   Strijd gestaakt
     87 Bruinsma, Annemarieke     TWC Het Snelle Wiel        Strijd gestaakt
     98 Klomp, Manon              Jan vArckel/Zuidwesthoek   Strijd gestaakt
    102 Koster, Olivia            Jan vArckel/Zuidwesthoek   Niet gestart
    106 Eckhardt, Marlou          RaboLadyForce/Middelkamp   Strijd gestaakt
    107 Janssen, Esmee            RaboLadyForce/Middelkamp   Strijd gestaakt
    109 Otten, Marissa            RaboLadyForce/Middelkamp   Strijd gestaakt
    114 van Nek, Marieke          CT Peoples Trust           Strijd gestaakt
    115 Visser, Judith            CT Peoples Trust           Strijd gestaakt
    121 Bekkering, Eyelien        Hepro Kozijnen-NWVG        Strijd gestaakt
    125 Ottema, Lisanne           Hepro Kozijnen-NWVG        Strijd gestaakt
    129 de Nys, Sofie             De Sprinters Malderen      Strijd gestaakt
    131 Fiers, Ilse               De Sprinters Malderen      Strijd gestaakt
    152 Baltus, Yvonne            Ton van Bemmelen/Merida    Strijd gestaakt
    155 van Rijen, Linda          Merida Ladies wv Eemland   Strijd gestaakt
    163 de Heer, Jorinda          Dura Vermeer/WVSchijndel   Strijd gestaakt
    171 Borchers, Stephanie       Team Nutrixxion Lady       Strijd gestaakt
    206 Lorentzen, Trine          Team High end sport        Strijd gestaakt
    208 Hansen, Nikoline          Team High end sport        Strijd gestaakt
    221 Mollema, Liesbeth         Noordwesthoek Pedaalrdrs   Strijd gestaakt
    224 van Kleef, Tamara         Noordwesthoek Pedaalrdrs   Strijd gestaakt

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 39.650 km/u

* Toegekende bonificaties:
  1e: 10 sec.  2e: 6 sec.  3e: 4 sec.  


        Ploegen klassering van de 3e Etappe (Rit in lijn over 134,7 km)

Klas  Ploeg                  Ploegnr       Tijd     Verschil

  1  Team Columbia Highroad W     1     10:11:56   
  2  Team Flexpoint               5     10:12:04        0:08
  3  Leontien.nl                  6     10:12:12        0:16
  4  Nurnberger Versichering     25     10:12:13        0:17
  5  DSB Bank NederlandBloeit     2     10:12:14        0:18
  6  Nat. Team Great Britain     23     10:12:33        0:37
  7  Lotto-Belisol Ladiesteam     4     10:12:43        0:47
  8  Nationaal Team BelgiŽ       27     10:13:01        1:05
  9  RedSun Cycling Team          7     10:13:01        1:05
 10  Ton van Bemmelen/Merida     19     10:14:05        2:09
 11  Dura Vermeer/WVSchijndel    21     10:17:09        5:13
 12  Restore Cycling Ladies       8     10:26:19       14:23
 13  SwABoladies Cycling Team    10     10:26:33       14:37
 14  Noordwesthoek Pedaalrdrs    28     10:27:15       15:19
 15  Nat. Team Zwitserland       18     10:38:52       26:56
 16  National Team Zweden         3     10:39:37       27:41
 17  Movingladies-WeijersHako     9     10:39:51       27:55
 18  RaboLadyForce/Middelkamp    14     10:40:16       28:20
 19  De Sprinters Malderen       17     10:40:16       28:20
 20  Team Nutrixxion Lady        22     10:51:33       39:37
 21  Merida Ladies wv Eemland    20     10:51:47       39:51
 22  Team Tubanters              12     10:53:09       41:13
 23  Jan vArckel/Zuidwesthoek    13     10:53:09       41:13
 24  CT Peoples Trust            15     10:53:09       41:13
 25  Hepro Kozijnen-NWVG         16     10:53:09       41:13
 26  Team High end sport         26     10:53:09       41:13
 27  TWC Het Snelle Wiel         11     10:53:24       41:28


                 Eindklassering Algemeen Individueel klassement


Klas  Naam                   Deelnr  Ploeg                     Tijd  Verschil

  1 Teutenberg, Ina-Yoko        5  Team Columbia Highroad W  6:26:54
  2 Beltman, Chantal            4  Team Columbia Highroad W  6:26:57     0:03
  3 Villumsen, Linda Melanie    2  Team Columbia Highroad W  6:27:05     0:11
  4 Gunnewijk, Loes            39  Team Flexpoint            6:27:07     0:13
  5 Harris, Nikki              35  Team Flexpoint            6:27:10     0:16
  6 Becker, Charlotte         195  Nurnberger Versichering   6:27:12     0:18
  7 de Vocht, Lisbet           11  DSB Bank NederlandBloeit  6:27:20     0:26
  8 Koedooder, Vera            25  Lotto-Belisol Ladiesteam   z.t.
  9 Melchers, Mirjam           38  Team Flexpoint            6:27:24     0:30
 10 de Goede, Suzanne         194  Nurnberger Versichering   6:27:26     0:32
 11 Slappendel, Iris           36  Team Flexpoint            6:27:30     0:36
 12 Bosman, Andrea             41  Leontien.nl               6:27:31     0:37
 13 Lutz, Eva                 197  Nurnberger Versichering   6:27:43     0:49
 14 Brand, Lucinda             48  Leontien.nl               6:27:45     0:51
 15 Armitstead, Elizabeth      26  Lotto-Belisol Ladiesteam   z.t.
 16 Lindberg, Marie           196  Nurnberger Versichering   6:27:46     0:52
 17 v.d. Broek, Irene          46  Leontien.nl               6:27:52     0:58
 18 Colclough, Katie          178  Nat. Team Great Britain   6:27:54     1:00
 19 Mustonen, Sara             17  National Team Zweden      6:27:55     1:01
 20 Williamson, Chatherine    182  Nat. Team Great Britain   6:27:56     1:02
 21 Martin, Lucy              177  Nat. Team Great Britain   6:27:59     1:05
 22 van Gogh, Natalie          73  SwABoladies Cycling Team   z.t.
 23 Brulee, Latoya             56  RedSun Cycling Team       6:28:01     1:07
 24 van de Ree, Monique        42  Leontien.nl               6:28:02     1:08
 25 Druyts, Kelly             211  Nationaal Team BelgiŽ      z.t.
 26 Pijnenborg, Mascha         55  RedSun Cycling Team       6:28:04     1:10
 27 Markerink, Loes            37  Team Flexpoint            6:28:08     1:14
 28 Visser, Adrie              12  DSB Bank NederlandBloeit  6:28:10     1:16
 29 Eversdijk, Anne           146  Ton van Bemmelen/Merida   6:28:12     1:18
 30 Dijkman, Petra             51  RedSun Cycling Team       6:28:18     1:24
 31 Huisman, Marit             47  Leontien.nl               6:28:23     1:29
 32 Fahlin, Emilia              3  Team Columbia Highroad W  6:28:24     1:30
 33 Wagtho, Lianne             43  Leontien.nl               6:28:25     1:31
 34 Witteveen, Claudia         63  Restore Cycling Ladies    6:28:26     1:32
 35 Cant, Sanne               214  Nationaal Team BelgiŽ     6:28:29     1:35
 36 Kanis, Janneke             15  DSB Bank NederlandBloeit  6:28:31     1:37
 37 van Doorslaer, Annelies    32  Lotto-Belisol Ladiesteam  6:28:32     1:38
 38 van Vleuten, Annemiek       9  DSB Bank NederlandBloeit  6:28:36     1:42
 39 Welter, Hannah            150  Ton van Bemmelen/Merida   6:28:44     1:50
 40 van Hage, Elise            50  RedSun Cycling Team       6:28:46     1:52
 41 Helmink, Judith           151  Ton van Bemmelen/Merida    z.t.
 42 Hannes, Kaat              213  Nationaal Team BelgiŽ      z.t.
 43 Francke, Agnieta           14  DSB Bank NederlandBloeit  6:28:48     1:54
 44 Kessler, Nina              76  SwABoladies Cycling Team  6:29:00     2:06
 45 Hosking, Chloe             69  Movingladies-WeijersHako  6:29:01     2:07
 46 van Alebeek, Sissy        147  Ton van Bemmelen/Merida   6:29:02     2:08
 47 Doedee, Baukje            111  RaboLadyForce/Middelkamp  6:29:04     2:10
 48 van Essen, Sharon         149  Ton van Bemmelen/Merida   6:29:11     2:17
 49 Kanis, Jacobien            34  Team Flexpoint             z.t.
 50 van Slochteren, Hilde      57  Restore Cycling Ladies    6:29:12     2:18
 51 Verdonck, Sofie           164  Dura Vermeer/WVSchijndel  6:29:21     2:27
 52 van Steenis, Samantha     222  Noordwesthoek Pedaalrdrs  6:29:54     3:00
 53 Becker, Christina         193  Nurnberger Versichering   6:29:57     3:03
 54 Knetemann, Roxane         148  Ton van Bemmelen/Merida   6:31:11     4:17
 55 Gebhardt, Elke             10  DSB Bank NederlandBloeit  6:33:44     6:50
 56 Arnouts, Anne              54  RedSun Cycling Team       6:34:23     7:29
 57 Delfosse, Catherine        29  Lotto-Belisol Ladiesteam  6:34:29     7:35
 58 van den Berg, Kimberly    218  Noordwesthoek Pedaalrdrs  6:34:51     7:57
 59 van Veen, Suzanne          44  Leontien.nl               6:34:56     8:02
 60 Dufoer, Sjoukje           210  Nationaal Team BelgiŽ     6:35:04     8:10
 61 Lanssens, Lien             31  Lotto-Belisol Ladiesteam   z.t.
 62 Klep, Inge                 53  RedSun Cycling Team       6:35:14     8:20
 63 Hoffmann, Chantal         132  De Sprinters Malderen     6:35:17     8:23
 64 Schwager, Mirjam          139  Nat. Team Zwitserland     6:35:19     8:25
 65 Simons, Suzan             161  Dura Vermeer/WVSchijndel  6:35:20     8:26
 66 Bongaards, Amanda         162  Dura Vermeer/WVSchijndel  6:37:07    10:13
 67 Petersen, Maria Grandt    201  Team High end sport       6:41:22    14:28
 68 van der Breggen, Anna      33  Team Flexpoint            6:41:30    14:36
 69 Schweizer, Sabrina        172  Team Nutrixxion Lady      6:41:50    14:56
 70 Beyen, Ine                209  Nationaal Team BelgiŽ     6:42:08    15:14
 71 Jelsma, Judith            119  CT Peoples Trust          6:42:30    15:36
 72 Meyer, Claudia            173  Team Nutrixxion Lady      6:46:15    19:21
 73 van den Hoek, Bianca      158  Merida Ladies wv Eemland  6:46:24    19:30
 74 Sadler-Andrews, Ella      180  Nat. Team Great Britain   6:47:17    20:23
 75 Tenniglo, Moniek           91  Team Tubanters            6:47:23    20:29
 76 Daams, Jessie             212  Nationaal Team BelgiŽ      z.t.
 77 Korevaar, Wilma           100  Jan vArckel/Zuidwesthoek  6:47:36    20:42
 78 Fokkens, Trieneke         124  Hepro Kozijnen-NWVG       6:47:37    20:43
 79 Kortekaas, Esther          62  Restore Cycling Ladies    6:47:39    20:45
 80 Kerste, Marielle           60  Restore Cycling Ladies     z.t.
 81 Gustafsson, Carolin        18  National Team Zweden      6:47:43    20:49
 82 Heijmans, Eva              58  Restore Cycling Ladies    6:47:44    20:50
 83 Groenveld, Josephine       13  DSB Bank NederlandBloeit  6:47:45    20:51
 84 Braam, Joukje             118  CT Peoples Trust          6:47:54    21:00
 85 Werner, Laure              52  RedSun Cycling Team       6:47:55    21:01
 86 Monger-Godfrey, Alice     130  De Sprinters Malderen     6:47:59    21:05
 87 Hartogs, Imke              85  TWC Het Snelle Wiel       6:48:03    21:09
 88 Olsson, Madelene          108  RaboLadyForce/Middelkamp  6:48:04    21:10
 89 Schepers, Linda            84  TWC Het Snelle Wiel       6:48:11    21:17
 90 Beyen, Lien               133  De Sprinters Malderen     6:48:14    21:20
 91 Schneitter, Nathalie      137  Nat. Team Zwitserland     6:48:15    21:21
 92 Douma, Jane               127  Hepro Kozijnen-NWVG       6:48:21    21:27
 93 Roe, Eileen                92  Team Tubanters            6:48:28    21:34
 94 Haatz, Gina               169  Team Nutrixxion Lady      6:48:43    21:49
 95 Blyth, Anna               179  Nat. Team Great Britain   6:49:52    22:58
 96 den Otter, Marieke         99  Jan vArckel/Zuidwesthoek  6:50:00    23:06
 97 Hall, Corrine             183  Nat. Team Great Britain    z.t.
 98 van Dijk, Mirjam           61  Restore Cycling Ladies    6:50:09    23:15
 99 Lenferink, Elke            93  Team Tubanters            6:50:13    23:19
100 Slewe, Melissa            157  Merida Ladies wv Eemland  6:50:16    23:22
101 Heijnen, Annika            89  Team Tubanters            6:50:22    23:28
102 Eshuis, Aafke              74  SwABoladies Cycling Team  6:50:25    23:31
103 Sommer, Fabienne          138  Nat. Team Zwitserland     6:50:27    23:33
104 van Dijk, Kim             116  CT Peoples Trust          6:50:29    23:35
105 Cramoysan, Sarah           71  Movingladies-WeijersHako  6:50:37    23:43
106 Janssen, Christel         110  RaboLadyForce/Middelkamp  6:50:44    23:50
107 Uebelhart, Jessica        141  Nat. Team Zwitserland     6:50:47    23:53
108 Paus, Berdienke            94  Team Tubanters            6:50:48    23:54
109 Trachsel, Seneina         142  Nat. Team Zwitserland     6:50:55    24:01
110 van der Zwaan, Esther     122  Hepro Kozijnen-NWVG       6:51:43    24:49
111 de Ridder, Barbara        101  Jan vArckel/Zuidwesthoek  6:52:04    25:10
112 Kuizenga, Sigrid          123  Hepro Kozijnen-NWVG        z.t.
113 Larsson, Hanna             21  National Team Zweden      6:52:07    25:13
114 Handley, Pippa             90  Team Tubanters            6:52:10    25:16
115 Berg, Anette              202  Team High end sport       6:52:19    25:25
116 Fictoor, Sanne            120  CT Peoples Trust          6:52:21    25:27
117 Christiansen, Heidi       207  Team High end sport       6:52:23    25:29
118 Wagenaar, Mirthe           70  Movingladies-WeijersHako  6:52:43    25:49
119 Meesterburrie, Krista      75  SwABoladies Cycling Team   z.t.
120 Blatter, Helen            140  Nat. Team Zwitserland     6:52:47    25:53
121 Turpijn, Laura            159  Merida Ladies wv Eemland   z.t.
122 van Wijgerden, Petra       97  Jan vArckel/Zuidwesthoek  6:52:55    26:01
123 Springer, Ruth             77  SwABoladies Cycling Team  6:52:59    26:05
124 van Kleef, Daphne         223  Noordwesthoek Pedaalrdrs  6:53:17    26:23
125 Tabak, Eefje               86  TWC Het Snelle Wiel       6:53:21    26:27
126 Haanstra, Alike           154  Merida Ladies wv Eemland  6:53:36    26:42


                  Eindklassering Algemeen Jongeren klassement


Klas  Naam                   Deelnr  Ploeg                     Tijd  Verschil

  1 Brand, Lucinda             48  Leontien.nl               6:27:45
  2 Armitstead, Elizabeth      26  Lotto-Belisol Ladiesteam   z.t.
  3 Lindberg, Marie           196  Nurnberger Versichering   6:27:46     0:01
  4 Colclough, Katie          178  Nat. Team Great Britain   6:27:54     0:09
  5 Martin, Lucy              177  Nat. Team Great Britain   6:27:59     0:14
  6 Brulee, Latoya             56  RedSun Cycling Team       6:28:01     0:16
  7 van de Ree, Monique        42  Leontien.nl               6:28:02     0:17
  8 Druyts, Kelly             211  Nationaal Team BelgiŽ      z.t.
  9 Eversdijk, Anne           146  Ton van Bemmelen/Merida   6:28:12     0:27
 10 Huisman, Marit             47  Leontien.nl               6:28:23     0:38
 11 Fahlin, Emilia              3  Team Columbia Highroad W  6:28:24     0:39
 12 Cant, Sanne               214  Nationaal Team BelgiŽ     6:28:29     0:44
 13 van Doorslaer, Annelies    32  Lotto-Belisol Ladiesteam  6:28:32     0:47
 14 Welter, Hannah            150  Ton van Bemmelen/Merida   6:28:44     0:59
 15 van Hage, Elise            50  RedSun Cycling Team       6:28:46     1:01
 16 Hannes, Kaat              213  Nationaal Team BelgiŽ      z.t.
 17 Francke, Agnieta           14  DSB Bank NederlandBloeit  6:28:48     1:03
 18 Kessler, Nina              76  SwABoladies Cycling Team  6:29:00     1:15
 19 Hosking, Chloe             69  Movingladies-WeijersHako  6:29:01     1:16
 20 Kanis, Jacobien            34  Team Flexpoint            6:29:11     1:26
 21 van Steenis, Samantha     222  Noordwesthoek Pedaalrdrs  6:29:54     2:09
 22 Knetemann, Roxane         148  Ton van Bemmelen/Merida   6:31:11     3:26
 23 Arnouts, Anne              54  RedSun Cycling Team       6:34:23     6:38
 24 van den Berg, Kimberly    218  Noordwesthoek Pedaalrdrs  6:34:51     7:06
 25 van Veen, Suzanne          44  Leontien.nl               6:34:56     7:11
 26 Dufoer, Sjoukje           210  Nationaal Team BelgiŽ     6:35:04     7:19
 27 Lanssens, Lien             31  Lotto-Belisol Ladiesteam   z.t.
 28 Hoffmann, Chantal         132  De Sprinters Malderen     6:35:17     7:32
 29 Schwager, Mirjam          139  Nat. Team Zwitserland     6:35:19     7:34
 30 Simons, Suzan             161  Dura Vermeer/WVSchijndel  6:35:20     7:35
 31 Bongaards, Amanda         162  Dura Vermeer/WVSchijndel  6:37:07     9:22
 32 Petersen, Maria Grandt    201  Team High end sport       6:41:22    13:37
 33 van der Breggen, Anna      33  Team Flexpoint            6:41:30    13:45
 34 Schweizer, Sabrina        172  Team Nutrixxion Lady      6:41:50    14:05
 35 Beyen, Ine                209  Nationaal Team BelgiŽ     6:42:08    14:23
 36 Sadler-Andrews, Ella      180  Nat. Team Great Britain   6:47:17    19:32
 37 Tenniglo, Moniek           91  Team Tubanters            6:47:23    19:38
 38 Daams, Jessie             212  Nationaal Team BelgiŽ      z.t.
 39 Gustafsson, Carolin        18  National Team Zweden      6:47:43    19:58
 40 Monger-Godfrey, Alice     130  De Sprinters Malderen     6:47:59    20:14
 41 Roe, Eileen                92  Team Tubanters            6:48:28    20:43
 42 Haatz, Gina               169  Team Nutrixxion Lady      6:48:43    20:58
 43 Blyth, Anna               179  Nat. Team Great Britain   6:49:52    22:07
 44 den Otter, Marieke         99  Jan vArckel/Zuidwesthoek  6:50:00    22:15
 45 Hall, Corrine             183  Nat. Team Great Britain    z.t.
 46 Slewe, Melissa            157  Merida Ladies wv Eemland  6:50:16    22:31
 47 Heijnen, Annika            89  Team Tubanters            6:50:22    22:37
 48 Eshuis, Aafke              74  SwABoladies Cycling Team  6:50:25    22:40
 49 Sommer, Fabienne          138  Nat. Team Zwitserland     6:50:27    22:42
 50 Janssen, Christel         110  RaboLadyForce/Middelkamp  6:50:44    22:59
 51 Uebelhart, Jessica        141  Nat. Team Zwitserland     6:50:47    23:02
 52 Paus, Berdienke            94  Team Tubanters            6:50:48    23:03
 53 de Ridder, Barbara        101  Jan vArckel/Zuidwesthoek  6:52:04    24:19
 54 Larsson, Hanna             21  National Team Zweden      6:52:07    24:22
 55 Christiansen, Heidi       207  Team High end sport       6:52:23    24:38
 56 Wagenaar, Mirthe           70  Movingladies-WeijersHako  6:52:43    24:58
 57 Blatter, Helen            140  Nat. Team Zwitserland     6:52:47    25:02
 58 van Wijgerden, Petra       97  Jan vArckel/Zuidwesthoek  6:52:55    25:10
 59 Springer, Ruth             77  SwABoladies Cycling Team  6:52:59    25:14
 60 van Kleef, Daphne         223  Noordwesthoek Pedaalrdrs  6:53:17    25:32
 61 Tabak, Eefje               86  TWC Het Snelle Wiel       6:53:21    25:36
 62 Haanstra, Alike           154  Merida Ladies wv Eemland  6:53:36    25:51


                   Eindklassering Algemeen Ploegen klassement

Klas  Ploeg                  Ploegnr       Tijd     Verschil

  1  Team Columbia Highroad W     1     19:21:25   
  2  Team Flexpoint               5     19:21:45        0:20
  3  Nurnberger Versichering     25     19:22:35        1:10
  4  Leontien.nl                  6     19:23:09        1:44
  5  DSB Bank NederlandBloeit     2     19:23:16        1:51
  6  Lotto-Belisol Ladiesteam     4     19:23:35        2:10
  7  Nat. Team Great Britain     23     19:23:37        2:12
  8  RedSun Cycling Team          7     19:24:09        2:44
  9  Nationaal Team BelgiŽ       27     19:24:40        3:15
 10  Ton van Bemmelen/Merida     19     19:25:43        4:18
 11  Dura Vermeer/WVSchijndel    21     19:41:48       20:23
 12  Restore Cycling Ladies       8     19:44:20       22:55
 13  SwABoladies Cycling Team    10     19:47:24       25:59
 14  Noordwesthoek Pedaalrdrs    28     19:55:48       34:23
 15  RaboLadyForce/Middelkamp    14     20:04:43       43:18
 16  National Team Zweden         3     20:05:37       44:12
 17  Movingladies-WeijersHako     9     20:07:03       45:38
 18  De Sprinters Malderen       17     20:11:30       50:05
 19  Nat. Team Zwitserland       18     20:12:21       50:56
 20  Team Nutrixxion Lady        22     20:16:08       54:43
 21  CT Peoples Trust            15     20:17:23       55:58
 22  Merida Ladies wv Eemland    20     20:18:52       57:27
 23  Hepro Kozijnen-NWVG         16     20:22:34     1:01:09
 24  Jan vArckel/Zuidwesthoek    13     20:25:20     1:03:55
 25  Team Tubanters              12     20:25:26     1:04:01
 26  Team High end sport         26     20:25:28     1:04:03
 27  TWC Het Snelle Wiel         11     20:29:04     1:07:39


                      Eindstand Rode Trui Sprintklassement

Kls Deelnr Naam                       -1-  -2-  -3- Totaal

  1     5  Teutenberg, Ina-Yoko              8   18    26
  2   195  Becker, Charlotte                 5    3     8
  3    39  Gunnewijk, Loes                   1    5     6
  4    25  Koedooder, Vera                        5     5
  5    26  Armitstead, Elizabeth                  3     3
  6     4  Beltman, Chantal                  3          3
  7     2  Villumsen, Linda Melanie               1     1
  8    48  Brand, Lucinda                         1     1
  9   146  Eversdijk, Anne                   1          1


                     Eindstand Groene Trui Puntenklassement

Kls Deelnr Naam                       -1-  -2-  -3- Totaal

  1     5  Teutenberg, Ina-Yoko         7   19   15    41
  2    39  Gunnewijk, Loes              9   17   13    39
  3   194  de Goede, Suzanne                20   14    34
  4    11  de Vocht, Lisbet             2   15   16    33
  5   195  Becker, Charlotte            8   13   11    32
  6     4  Beltman, Chantal             6        18    24
  7     2  Villumsen, Linda Melanie    10    2   12    24
  8    41  Bosman, Andrea                    1   20    21
  9    35  Harris, Nikki                1        19    20
 10    26  Armitstead, Elizabeth            14    6    20
 11    42  van de Ree, Monique              16    3    19
 12    69  Hosking, Chloe                   18         18
 13    25  Koedooder, Vera                       17    17
 14   177  Martin, Lucy                      8    5    13
 15     9  van Vleuten, Annemiek             4    8    12
 16    37  Markerink, Loes                  12         12
 17   197  Lutz, Eva                             10    10
 18    15  Kanis, Janneke                   10         10
 19    10  Gebhardt, Elke                         9     9
 20    17  Mustonen, Sara                    7    1     8
 21    38  Melchers, Mirjam             5    3          8
 22   196  Lindberg, Marie                        7     7
 23   182  Williamson, Chatherine            6          6
 24    48  Brand, Lucinda                    5          5
 25   211  Druyts, Kelly                          4     4
 26    36  Slappendel, Iris             3               3
 27    63  Witteveen, Claudia                     2     2



		Jurycommunique nr 3 na de 3e Etappe op 20 juni 2009
		Jurycommunique no 3 after the 3rd stage on june 20th, 2009
		==========================================================

Strijdlustigste renster in de 3e etappe
Most aggressive rider in the 3rd stage

	25  Koedooder, Vera			Lotto-Belisol Ladies Team


								De jurycommissarissen
								The panel of commissaires
								-------------------------

Topcompetitieklassementen

             Stand Individueel punten klassement na de 5e wedstrijd

Kls Land UCInr   Deelnemer   Wedstrijd->   -1-  -2-  -3-  -4-  -5- Totaal

  1 GER19741028  Teutenberg, Ina-Yoko      100                 100   200
  2 AUS19811214  Gilmore, Rochelle          80       100             180
  3 NED19870513 ~Vos, Marianne              60   80        32        172
  4 NED19891022 ~Blaak, Chantal             28   36       100        164
  5 SWE19810208  Mustonen, Sara             30   60   50        12   152
  6 NED19821015  Wild, Kirsten              50  100                  150
  7 NED19850218  Slappendel, Iris           12   30        60   26   128
  8 AUS19901001 ~Hosking, ChloŽ                  40        80        120
  9 NED19820103  Witteveen, Claudia         22   10   80             112
 10 NED19760825  Beltman, Chantal                26             80   106
 11 NED19890702 ~Brand, Lucinda             24   22        40   20   106
 12 NED19790806  Bosman, Andrea             32   20        28   24   104
 13 NED19801127  Gunnewijk, Loes            15   24         3   60   102
 14 NED19880302 ~van de Ree, Monique        26        60         7    93
 15 BEL19891017 ~Arnouts, Anne              40    2   36   10         88
 16 NED19851214  Markerink, Loes                      32   50    4    86
 17 NED19831019  Visser, Adrie                             70    3    73
 18 DEN19850409  Villumsen, Linda Melanie                       70    70
 19 SWE19890528 ~Soderberg, Isabelle                  70              70
 20 GBR19900707 ~Greenfield, Alexandra           70                   70
 21 SWE19830923  Johanson, Emma             70                        70
 22 GBR19861230  Harris, Nikki                         6        50    56
 23 NED19740914  van Gogh, Natalie          10    9   28         9    56
 24 BEL19790105  de Vocht, Liesbeth              14             36    50
 25 RUS19751007  Novikova, Elena                 50                   50
 26 NED19860706  Bakker, Liesbeth                13        36         49
 27 GER19881218 ~Armitstead, Elizabeth           32             16    48
 28 NED19821008  van Vleuten, Annemiek      16        30              46
 29 NED19840416  de Goede, Suzanne          14                  28    42
 30 GER19830519  Becker, Charlotte                              40    40
 31 NED19850605  Wagtho, Lianne                       40              40
 32 NED19831031  Koedooder, Vera                       5        32    37
 33 BEL19891021 ~Druyts, Kelly                             30    6    36
 34 NED19780517  Bras, Martine              36                        36
 35 GBR19820313  Williamson, Catherine                     22   11    33
 36 NED19880713 ~Tabak, Noortje              9        24              33
 37 NED19750926  Melchers, Mirjam                               30    30
 38 NED19791219  Glasbergen, Jessica              7    9   13         29
 39 GBR19900505 ~Martin, Lucy                     3        15   10    28
 40 RUS19880916 ~Burchenkova, Alexandra          28                   28
 41 GER19891212 ~Zwick, Martina                            26         26
 42 NED19850717  Kortekaas, Esther                    12   14         26
 43 NED19890423 ~Kanis, Jacobien                      26              26
 44 NED19890406 ~van Hage, Elise                  6   20              26
 45 NED19790705  van Wanroij, Marieke                      24         24
 46 NED19800826  v.d. Broek, Irene                          9   14    23
 47 GER19790528  Lutz, Eva                                      22    22
 48 NED19890103 ~Huisman, Marit                       22              22
 49 NOR19840206  Walskaar, Tone                            20         20
 50 NED19850215  Kanis, Janneke                   5   15              20
 51 BEL19881217 ~Verhaeghe, Hannah          20                        20
 52 NED19810715  Klep, Inge                                16         16
 53 BEL19870402 ~De Vuyst, Sofie                      16              16
 54 AUS19820518  Bates, K                        16                   16
 55 SWE19870814 ~Lindberg, Marie                                15    15
 56 NED19861007  Bruins, Regina                  15                   15
 57 FIN19890628 ~LepistŲ                              14              14
 58 GBR19900120 ~Colclough, Katie                               13    13
 59 NED19890809 ~Snijder, Adriene                 1   11    1         13
 60 BEL19851114  Beyen, Lien                          13              13
 61 NED19870922 ~van Wingerden, Josien      13                        13
 62 NED19880704 ~Kessler, Nina                             12         12
 63 GBR19750106  Cox, Lede                       12                   12
 64 NED19660702  Korevaar, Wilma                           11         11
 65 GER19851117  Hausler, Claudia                11                   11
 66 NED19910601 ~Pieters, Amy               11                        11
 67 NED19781121  Bekkering, Eyelien                   10              10
 68 BEL19881209 ~Brulee, Latoya                                  8     8
 69 GBR19861230  Harris, Nikki                              8          8
 70 NED19760208  van Alebeek, Sissy               4         4          8
 71 NED19801108  van As, Susanne                       8               8
 72 NED19760820  Doedee, Baukje                   8                    8
 73 BEL19810611  Delfosse, Catherine         8                         8
 74 NED19870401 ~Knetemann, Roxane                          7          7
 75 BEL19860825  Verdonck, Sofie                       7               7
 76 AUS19840909  Mackie, Emma                7                         7
 77 BEL19860825  Verdonck, Sofie                            6          6
 78 USA19810309  Carroll, Katerine           6                         6
 79 NED19810630  Pijnenborg, Mascha                              5     5
 80 BEL19741028  Steenssens, Nan                            5          5
 81 NED19850730  Kuiper, Suzanne             5                         5
 82 NED19890505 ~Eversdijk, Anne                       2         2     4
 83 NED19720617  Meesterburrie, Krista                 4               4
 84 NED19811027  Koster, Olivia              4                         4
 85 NED19850201  Jelsma, Judith                        3               3
 86 USA19860705  Manderfield, Kacey          3                         3
 87 TUR19871001 ~Yetis, Semra                               2          2
 88 NED19900418 ~van der Breggen, Anna       2                         2
 89 NED19791113  Dijkman, Petra                                  1     1
 90 DEN19880118 ~Kloppenburg, Margriet                 1               1
 91 GER19840308  Keller, Luise               1                         1

Wedstrijden:

 1 = 44TH RONDE VAN GELDERLAND
 2 = 26e Omloop van Borsele voor El-vrouwen
 3 = 6e HEPRO.NL Omloop Middag-Humsterland
 4 = Kasseiomloop Exloo 2009 Vrouwen
 5 = 5e RaboSter Zeeuwsche Eilanden


                   Stand Punten per ploeg na de 5e wedstrijd

Kls  Ploeg              Wedstrijd->   -1-  -2-  -3-  -4-  -5- Totaal

  1  Leontien.nl              LNL      20   20   20   20   14    94
  2  DSB Bank NederlandBloeit DSB      18   18   16   18    9    79
  3  Team Flexpoint           FLX      10   12   10        18    50
  4  RedSun Cycling Team      RSC      16        12   12    8    48
  5  Lotto-Belisol Ladiesteam LBL      12    8   14        12    46
  6  Team Columbia Highroad W TCW       9   10             20    39
  7  Nat. Team Great Britain  GBR            9        14   10    33
  8  Ton van Bemmelen/Merida  TBM       1    5    3   10    6    25
  9  Cervťlo Test Team        CWT       8   16                   24
 10  Restore Cycling Ladies   RCL       5    4    9         4    22
 11  SwABoladies Cycling Team SWA       3    2    8    6    3    22
 12  Merida Ladies wv Eemland MLE       4    6    1    7         18
 13  Hitec Products UCK       HPU                18              18
 14  Nurnberger Versichering  NUR                          16    16
 15  Team Flexpoint MIX       FMI                     16         16
 16  Jan vArckel/Zuidwesthoek JAZ       2         6    8         16
 17  National Team Russia     RUS           14                   14
 18  Nationaal Team Nederland NED      14                        14
 19  CT Peoples Trust         PTZ                 7    3         10
 20  Batavus Ladies Team      BAT                      9          9
 21  Nationaal Team BelgiŽ    BEL                           7     7
 22  USA National Team        USA       7                         7
 23  RABC vzw                 RAB                 2    4          6
 24  RaboLadyForce/Middelkamp RLM            1    5               6
 25  WV Schijndel             SCH       6                         6
 26  Dura Vermeer/WVSchijndel DVS                           5     5
 27  National Norway CT       NOR                      5          5
 28  TWC Het Snelle Wiel      HSW                 4               4
 29  Movingladies-WeijersHako MWH            3                    3
 30  Noordwesthoek Pedaalrdrs PED                           2     2
 31  Snelle Wiel Hitec MIX    HPS                      2          2
 32  National Team Zweden     SWE                           1     1
 33  Team Tubanters           TTU                      1          1

Wedstrijden:

 1 = 44TH RONDE VAN GELDERLAND
 2 = 26e Omloop van Borsele voor El-vrouwen
 3 = 6e HEPRO.NL Omloop Middag-Humsterland
 4 = Kasseiomloop Exloo 2009 Vrouwen
 5 = 5e RaboSter Zeeuwsche Eilanden


Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt